feed-image Ροή Ειδήσεων
Open menu
23 | 01 | 2021

Ημερολόγιο - Υποχρεώσεις

Ημερολόγιο Υποχρ.

Δεκέμβριος,
2020
Δεκέμβριος 2020
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
30 1 Tuesday, 1 Dec 2020 2 Wednesday, 2 Dec 2020 3 Thursday, 3 Dec 2020 4 Friday, 4 Dec 2020 5 Saturday, 5 Dec 2020 6 Sunday, 6 Dec 2020
7 Monday, 7 Dec 2020 8 Tuesday, 8 Dec 2020 9 Wednesday, 9 Dec 2020 10 Thursday, 10 Dec 2020 11 Friday, 11 Dec 2020 12 Saturday, 12 Dec 2020 13 Sunday, 13 Dec 2020
14 Monday, 14 Dec 2020 15 Tuesday, 15 Dec 2020 16 Wednesday, 16 Dec 2020 17 Thursday, 17 Dec 2020 18 Friday, 18 Dec 2020 19 Saturday, 19 Dec 2020 20 Sunday, 20 Dec 2020
21 Monday, 21 Dec 2020 22 Tuesday, 22 Dec 2020 23 Wednesday, 23 Dec 2020 24 Thursday, 24 Dec 2020 25 Friday, 25 Dec 2020 26 Saturday, 26 Dec 2020 27 Sunday, 27 Dec 2020
28 Monday, 28 Dec 2020 29 Tuesday, 29 Dec 2020 30 Wednesday, 30 Dec 2020 31 Thursday, 31 Dec 2020
1 2 3

Πολιτική Cookies στην ΕΕ.. Το cookie είναι ένα μικρό τμήμα κειμένου που αποστέλλεται στο πρόγραμμα περιήγησης από έναν ιστότοπο που επισκέπτεστε. Διευκολύνει τον ιστότοπο να απομνημονεύει πληροφορίες σχετικά με την επίσκεψή σας, όπως την προτιμώμενη γλώσσα σας και άλλες ρυθμίσεις. Κάτι τέτοιο μπορεί να διευκολύνει την επόμενή σας επίσκεψη και να κάνει τον ιστότοπο πιο χρήσιμο για εσάς. Τα cookie παίζουν σημαντικό ρόλο. Χωρίς αυτά, η χρήση του ιστού θα ήταν μια πολύ πιο περίπλοκη εμπειρία. Χρησιμοποιούμε τα cookie για πολλούς λόγους. Τα χρησιμοποιούμε, για παράδειγμα, για την απομνημόνευση των προτιμήσεών σας όσον αφορά στην ασφαλή αναζήτηση, για να υπολογίσουμε τον αριθμό των επισκεπτών σε μια σελίδα ή για να σας διευκολύνουμε να εγγραφείτε στις υπηρεσίες μας και για να προστατεύσουμε τα δεδομένα σας. Περισσότερες πληροφορίες για τη χρήση των cookies μπορείτε να βρείτε στη σελίδα https://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm